2007 yılında Elektrik Elektronik Mühendisi Hasan BÖRK yönetiminde kurulan SİGMA ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. profesyonel kadrosu ile endüstri sektöründe faaliyet göstermektedir. Sektördeki yedek parça ve mühendislik uygulamaları konusunda hizmet veren SİGMA ENDÜSTRİYEL yılların tecrübesiyle çözüm odaklı ve ticari kaygıların ikinci planda olduğu bir vizyonu benimsemektedir.

İş yaptığı firmalarla kurumsal çerçevede "Sadece ticaret değil hizmet ve güven" anlayışıyla sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. Ülkemiz sanayisinin kalkınması için hizmet veren SİGMA ENDÜSTRİYEL yarattığı istihdam ve ülke ekonomisine katkı sağlama ilkelerini gururla yerine getirmektedir.

Adana’da kurulan SİGMA ENDÜSTRİYEL başta Adana ve çevre illerinde hizmet vermeye başlamış olup bugün ülkemizin her yerinde ve yurt dışında faaliyet gösteren,  üyesi olduğu odalar ve birlikler ile koordineli çalışarak yasalara ve resmi gerekliliklere hassasiyetle uyum sağlayan bir kurum haline gelmiştir.

Geçmişte olduğu gibi, herzaman en güvenilir çözüm ortağı olmak adına kaliteli ürün ve hizmet anlayışımızla müşterilerimizin yanında olacağız.
Tüm Hakları Saklıdır. Sigma Endüstriyel San. ve Tic. Ltd.Şti.